„Fantazie je důležitější než informace.“ A.E.

  

Kniha návštěv

Datum 21.05.2011
Vložil Anne
Titulek Re: upozornění

Dobře děláš, nerada bych tě měla na svědomí :D

Datum 15.05.2011
Vložil vrony
Titulek CO (už víš?) :D

Opět jsem málem natáhla bačkory! Ty se v tom vyžíváš, viď? Já věděla, že jsi ve skrytu duše sadistka! :D Vím, že nemáš hodně času, ale jestli nová kapitola nepřibude do dvou týdnů (čím dřív – tím líp), tak asi napětím prasknu. Vše bylo popsáno téměř perfektně, až jsem měla pocit, že se všechno odehrává přímo vedle mě. Klobouk dolů!

Datum 15.05.2011
Vložil Anne
Titulek Re: CO (už víš?) :D

To je pěkné - sadistka je nespokojená se svou stejně sadistickou sestrou :D Neboj, nerada bych, abys praskla a nová kapitola přibude do týdne nebo tak nějak, ju? ;) Tož nepraskej ;) Díky, jsem ráda, že se ti to odehrávalo přímo před očima :)

Datum 08.05.2011
Vložil vrony
Titulek CO ( ne, není to oxid uhličitý :D)

Tohle mi prosím tě už nedělej, jo? Málem jsem vypustila duši. Na smysluplnější komentář se snad vzchopím později. Tak tě zatím ohodnotím známkou 1*.

Datum 08.05.2011
Vložil Anne
Titulek Re: CO ( ne, není to oxid uhličitý :D)

Čo som urobila? Bojim. Bojim. Za 1 děkuji a čestně prohlašuji, že ublížit ti na zdraví či na duši by bylo to poslední, co bych chtěla ;)

Datum 08.05.2011
Vložil vrony
Titulek Re: Re: CO ( ne, není to oxid uhličitý :D)

No proto, už jsem se lekla ;). Tak můžeš mi to vykompenzovat (a určitě nejen mě) tím, že přidáš dalšíííííííííííííííííííííííííííííííííí kapču k CO co nejdřív (heh, dobrá zkratka :D).
Pisatelka se stále nějak nemůže vzchopit na něco, co by dávalo větší smysl. Z mailu, který ti dnes hodlá napsat, pak jistě pochopíš proč ;).

Datum 08.05.2011
Vložil Anne
Titulek Re: Re: Re: CO ( ne, není to oxid uhličitý :D)

Moje vedení se začíná den ze dne prodlužovat. Mě ta zkratka "CO" došla až teď :D Gratuluj mi! :D No, další kapča bude, bude, ale tak příští víkend, ju? Přežiješ? :D Mám se bát toho mailu? :)

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode